Звоните:


Сервис:

 

 

 

 МАШИНИ КОНВЕЄРНОГО ТИПУ

 

Повітряна подушка – розтягується в просторі камери, який не використовується під час вакуумування. Прискорює процес вакуумування на величину до 30% і запобігає виникненню складинок на верхній стороні упаковки (продукт виглядає більш привабливим, а також відбувається спрощення процесу нанесення етикеток). 

  до та після вакуумування

Система біактивного зварювання під високим тиском - надійні зварні шви, незважаючи на складинки, жир і вологість в області зварювання.

 

Водяне охолодження зварних рейок стабілізує температуру в режимі безперервного виробництва. Рекомендовано для термоусадочних пакетів та при скороченому часі робочого циклу ( 3 цикла за хвилину).

 

Проколюючі ножі пробивають отвори в занадто довгих пакетах, отже можливо здійснити вакуумування, незважаючи на те, що вхідний отвір пакету затиснуто під кришкою.

 

Пристрій для перфорації. Ножі перфорують пакет вздовж зварного шву, отже залишкова частина пакету може бути легко видалена вручну після процесу упаковки (або усадки).

 
ВАКУУМУВАННЯ  

ПРИТИСКАННЯ

При підйомі притискної рейки упаковка фіксується за допомогою притискної вставки і підпружиненої зварювальної рейки.

ВІДРІЗАННЯ - ЗВАРЮВАННЯ

При подальшому підйомі притискної рейки піднімаются прижимна вставка і зварювальна рейка. При цьому відбувається перфорація натягнутого кінця пакету. Одночасно здійснюється зварювання.

 

Пружинний натяг стрічки нагріву (для машин із біактивним зварюванням)