Звоните:


Сервис:

Вже більше восьми років в нашому центрі працює відділ технічної документації, сформований із кваліфікованих перекладачів. Всю наявну технічну документацію до обладнання, що видається тільки іноземними мовами (англійська, німецька) ми перекладаємо російською і доставляємо разом із обладнанням нашим клієнтам.

Досить часто переклад здійснюється індивідуально, оскільки інколи нестандартне обладнання потребує особливого підходу. До комплекту документації обов'язково входить каталог запасних частин. Каталоги запасних частин основних наших постачальників оформлюються таким чином, щоб максимально спростити роботу сервісного інженера. Для цього з однієї сторони сторінки показані схематичні вузли машини, а із іншої - перелік артикулів із найменуваннями. Найменування частин в каталозі з німецької не перекладається. Це спеціально передбачено для уникнення можливих непорозумінь.

У нас наявна технічна документація наступних фірм – виробників: BETTCHER, DICK, MAGURIT, POLY CLIP, VEMAG ANLAGENBAU, VEMAG MASCHINENBAU (Подивитися весь перелік)

Сотні поставок обладнання по всій Україні призвели до великої незручності зберігання інформації в паперовому вигляді.

З 2004 року вся інформація по всьому переліку вашого обладнання зберігається в електронному архіві, включаючи інформацію по запуску, навчанню роботі на даному обладнанні співробітників вашого заводу, фото, відео, електросхеми, рекомендації, списки запасних частин і деталей що швидко зношуються з артикулами та багато іншого.                                                              

Під час придбання обладнання, ви автоматично отримуєте ключ (доступ може бути надано як для окремих співробітників, так і для підприємства) для входу і перегляду вашої інформації. Доступ здійснюється із серверу, через наш сайт. Тому зробити це ви зможете в будь-який час доби! (Докладніше про це)                                        

Така можливість є у м'ясокомбінатів  Останкинский МПК, Мясной дом Бородина, Артия, Снежана + Д, Гурман, ЧП Павлов А.С., ИП Жукова А.С., Амарант, Кунгурский МК та багатьох інших.

Якщо у Вас загубилася документація до обладнання, то ми подбаємо про відповідну допомогу, а в разі необхідності, замовимо документацію у виробника і допоможемо зробити переклад.                                                                   

Заява на отримання технічної документації повинна містити наступну інформацію: 

  •   найменування машини;
  •   фірма-виробник;
  •   тип машини;
  •   рік виготовлення і серійний номер. 

Все обладнання, яке ми постачаємо, забезпечується технічною документацією російською мовою.                            

 

Якщо у Вас виникли ускладнення при роботі із технічною документацією, наші фахівці допоможуть Вам розібратися в усіх питаннях: +38 (044) 377-73-10   

 Текст повідомлення*
Як до Вас звертатися*
E-mail*
Контактний телефон
Надіслати файл:
Код підтвердження:
Отправить вопрос