Звоните:


Сервис:

ВИСТАВКА №1 В М'ЯСНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
ВІДКРИЄ СВОЇ ДВЕРІ 
З 4 ПО 9 ТРАВНЯ 2019

 


 

IFFA-МАЙ-2019


 

Будемо раді бачити Вас на виставці!

 Павільйон 8 | Виставковий стенд B06 | Початок 4 травня о 9:00 ранку.

 Місце проведення: Німеччина, Франкфурт-на-Майні

Messe Frankfurt Venue GmbH | Ludwig-Erhard-Anlage | 60327 Frankfurt am Main


 

Ось вже протягом 70-ти років що 3 роки на цьому заході збираються споживачі, дистриб'ютори та виробники м'ясної промисловості.

Выставка_IFFA_2019

Виставка «IFFA 2019» – це чудова можливість налагодити ділові контакти, залучити нових клієнтів, знайти надійних партнерів в сфері торгівлі і м'ясної промисловості. Як і раніше, на виставці будуть відкриті стенди учасників із Німеччини, США, Японії, Австрії, Італії, Нідерландів та інших країн, які пропонують найбільш сучасні технічні рішення.

Для відвідування виставки «IFFA 2019» Вам необхідно зареєструватися на сайті. Процедура оформлення електронного запрошення проста і не відніме у Вас більше трьох хвилин — (Реєстрація)


 

Оптимізована концепція
виставкової площі з новим 12-м павільйоном
 

На выставці IFFA 2019 новий виставковий павілйьон 12 буде використовуватися вперше. Павільйон надає 33,600 квадратних метрів сучасного простору для проведення заходів на двох поверхах.

Це робить виставку IFFA більш великою, сучасною і зрозумілою для відвідувань. Виставкова площа утворює концентричну трасу із короткими дистанціями та швидким оглядом всього асортименту. Експоненти і продукти розташовані вздовж основних етапів процесу м'ясної промисловості: від убою до обвалювання, переробки й упаковки, а також продажу.

 

 


 

 

Додаткова інформація:

www.iffa.press | www.messefrankfurt.com | www.congressfrankfurt.de | www.festhalle.de