Звоните:


Сервис:

  

 

БЕГАРАТ (BEGARAT VERTRIEBS- UND SERVICE GmbH)

Підприємство групи компаній VEMAG (Німеччина). Засноване в 1994 році з ціллю просування на ринок країн СНД продукціх компанії VEMAG, а також обслуговування обладнання, що вже працювало. З 2000 року робота в Україні здійснюється через представництво, що знаходиться в м.Києві.

 

ОСНОВНА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ 
Постачання високотехнологічного обладнання для харчової промисловості в галузях формовки, термообробки, упаковки. Основна сфера діяльності - обладнання і технології для переробки м'яса і птиці.

 

ДОСВІД 
За роки роботи реалізовано сотні успішних проектів. Тисячі машин, що працюють і день за днем приносять прибуток своїм власникам. Ми пропонуємо індивідуальні рішення із стандартних одиниць обладнання та модулів. Надійність Ваших процесів і економічна експлуатація - наш головний пріоритет

 

ІННОВАЦІЇ 
Щоб знайти ідеальне рішення, необхідно знати й розуміти специфіку і задачі своїх клієнтів. В тісній співпраці із нашими клієнтами й партнерами ми шукаємо та знаходимо рішення для найскладніших задач, допомагаємо оптимізувати виробництво, знизити витрити.

Техніка майбутнього існує вже сьогодні – в наших машинах, компонентах і програмному забезпеченні закладені всі основи, щоб швидко та ефективно розв'язувати задачі завтрашнього дня.

 

ЯКІСТЬ 
Якість без компромісів – ми пропонуємо тільки найсучасніші та зрілі рішення. Співпраця із провідними виробниками обладнання і сильна ринкова позиція дозволяє нам ставити завдання на розробку обладнання під вимоги нашого ринку.

 

СЕРВІС 
Сервіс – це не тільки обслуговування обладнання. Ми надаємо Вам завжди актуальну технічну інформацію по всьому парку Вашого обладнання через сервер технічної документації.

Ми інформуємо Вас про нові продукти та події.

Наше КБ надає компетентну підтримку з оптимізації виробництва із урахуванням сучасних тенденцій у відповідності із вимогами ДСТУ та ДБНУ.

Наші менеджери підберуть разом з Вами найкращу конфігурацію обладнання.

Сервісна служба складає регламент обслуговування Вашого машинного парку та навчить Ваших спеціалістів правильній роботі із технікою.

Ви ніколи не залишитесь сам на сам із Вашими проблемами.

 

ДОВІРА 
Справжня якість закладена не тільки в сировині та матеріалах – кожен крок виробничого процесу, кожна дія людини і машини впливає на кінцевий результат. Тільки гармонійне поєднання всіх процесів Вашого виробництва, управління, продаж та логістики дозволяє досягнути унікальної якості Вашої продукції, яку неможливо повторити. Разом з Вами ми реалізуємо стабільні повторювані процеси із ефективним використанням всіх ресурсів. Ми створюємо неповторну якість разом з Вами.

 

СПРАВЖНЯ ЯКІСТЬ НЕПОВТОРНА 

Ми створюємо її разом з Вами.