Звоните:


Сервис:

Ми постійно розвиваємо нашу сервісну службу:

  • Наші наладники регулярно проходять навчання на фірмах - виробниках, де вони із перших рук отримують всю необхідну інформацію про найновіше обладнання, а також особливості його обслуговування і ремонту.
  • Ми розширюємо сервісну службу для забезпечення якнайшвидшого реагування. До наших клієнтів по Києву ми виїжджаємо протягом дня після надходження замовлення, в інші міста - протягом 2-х діб.
  • Всі співробітники сервісної служби Технічного Центра БЕГАРАТ дипломовані спеціалісти. У випадку виникнення нестандартних задач при ремонті обладнання наш інженер завжди може зв'язатися зі спеціалістами фірми-виробника і отримати всі необхідні інструкції або рекомендації для усунення несправностей.
  • Наші фахівці мають в своєму розпорядженні все необхідне для комплексної діагностики та ремонту. У кожного сервісного інженеру є свій портативний комп'ютер зі спеціальними програмами для діагностики і контролю обладнання, що дозволяє швидко та безпомилково встановити і усунути несправність.
  • Ми стараємося зробити так, щоб Ви не помітили, що Ваше обладнання працює уже більше року!

Завдяки високій якості обладнання, в разі дотримання наших рекомендацій з правильного технічного обслуговування, Вам іще достатньо довго не знадобляться запасні частини (якщо не рахувати ті, що швидко зношуються).

Якщо ж у Вас виникне потреба в нашій сервісній підтримці, ми будемо завжди раді прийти Вам на допомогу!

Ми пишаємося тим, що значну частину технічних проблем наших клієнтів ми вирішуємо "дистанційно". 

В нашому офісі завжди знаходиться Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. - можливо, Вам допоможе його порада, і Ви самостійно подолаєте проблему, що у Вас виникла. В разі, якщо дистанційні рекомендації не принесли бажаного результату, ми в найкоротші терміни відрядимо до Вас нашого сервісного інженера.Текст повідомлення*
Як до Вас звертатися*
E-mail*
Контактний телефон
Надіслати файл:
Код підтвердження:
Отправить вопрос

Зателефонуйте нам в робочий час за номером:  +38 (044) 377-73-10   і наші спеціалісти нададуть Вам будь-яку консультацію.